Megoldott

Hetek óta nem foglalkozik senki ezekkel a szemetekkel.

Anonim Járókelő

Kispesten az Árpád utcai 136os busz megallojaban és környékén hetek óta csak gyűlik a szemét.
ugyanott a Spar előtt is ugyanilyen a helyzet, sajnos a kerületben egyre kevésbé figyelnek oda a tisztasagra.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Árpád utca

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0019462-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00068706

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha nem a buszmegállóban van a szemét, hanem a környékén, a BKV biztosan nem viteti el. A Sparnál meg Sparosok a ludasak.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére