Megoldott

Három hete így néz ki Sopron utca

Anonim Járókelő

Három hete nézem a Sopron úti óvoda mellett ezt. Már nem
Látszik de három héttel ezelőtt még egy nagy rakás emberi ürülék is volt a kuka mellett, a képen látható újság papírral tisztította meg magát az illető. Azóta az ürüléket az eső elmosta. Szóval XI. Kerület Sopron út 54. Valaminek történnie kell már mert ez elképesztő. Vagy a lakosoknak kell ezt eltakarítani....?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sopron út 50-52

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a közreműködést!
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edényt kiürítettük és környezetének takarítását elvégeztük.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68698/harom-hete-igy-nez-ki-sopron-utca/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére