Megoldásra vár

Elburjánzott lombkorona

Újpesten az Attila utca, Báthory utca sarkán lévő fa lombkoronája igencsak elburjánzott. Egyrészről már a közlekedési táblát is takarja, másrészről a gyalogos nem látja be, hogy a Báthory utcán jön-e valami jármű, holott a gyalogosnak KÖTELESSÉGE meggyőződni erről mielőtt lelép a járdáról. Az első csatolt képen látható, hogy mit is lát a gyalogos az esetlegesen érkező autóból, ami a manapság szinte hangtalanul haladó elektromos autók korszakában egyre nagyobb problémát jelent.
Ezen okok miatt kérem a fa ágait visszametszeni annyira, hogy mind a tábla látszódjon, mind a gyalogos észlelni tudja a közeledő autót.
Fokozottan KÉREM, hogy NE vágják le a fa teljes lombkoronáját!!!! Csak visszametszést szeretnék kérni!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Attila u. 78

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST-00068687 ” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A jelzés megköszönve tájékoztatjuk, hogy a fa gallyazását megrendeljük. Várhatóan 2020 augusz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Gyetvai Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elpusztult fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Thaly Kálmán utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Parkosítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére