Megoldott

húgyfoltos járda

Ferencvárosban lakom már 30 éve, ez idő alatt a Boráros téren a híd alatti rész, ahol a 2-es villamos megállója is van, ugyanabban a borzalmas állapotban van. Bármikor ott várakozom a villamosra, tömény húgyszag van és húgyfoltos a járda. Láttam már, amikor vastag sugárban folyt onnan a húgy egyenesen a megálló felé, majd le a sínekre. Mindenki, aki arra jár, ezt szívja, látja évtizedek óta, de most már tényleg betelt a pohár és meg kell oldani ezt a problémát. A BKK, BKV, FKF nem foglalkozik a dologgal. Nagyon sokszor írtam már nekik, volt úgy, hogy havonta többször is, volt úgy, hogy időt hagyva nekik, de eredményre nem vezetett. Kifogás, felelősséghárítás mindig van, sőt mostanában egyszerűen már válaszra sem méltatnak. A közösség és nyilvánosság erejében bízva kérem a probléma megoldását immáron másodjára, mert itt is cenzúrába ütköztem első próbálkozásra.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér H

Hozzászólások

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon gyakrabban takarítják majd? Napi 3x pl? :)
  • K. Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem a bejelentő nem egy fertőtlenítő mosás elvégzését értette megoldás alatt, hanem egy olyan változtatást, ami miatt megszűnik az a jelenség, hogy egyesek WC-nek használják ezt a részt.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület fertőtlenítő mosását elvégeztük.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68678/hugyfoltos-jarda/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Járókelő Bejelentő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett szelektív kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Napfény utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a Gyáli úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Albert Flórián útca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét, lomok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére