Megoldott

Kidöntötték a táblát

Az információs táblák oszlopa szomorúan hever az út mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 47

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla pótolva. Probléma megoldva.
    BÚÉK!
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A kidöntött táblát elvitték, de új nem került a helyére. Azért 3 hónap alatt ez nem nagy teljesítmény.
  • Kádár Viktor visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Ig
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint egy elfelejtett 30-as tábla....

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szakál Zoltán
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterhegyi lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére