Megoldott

2 zsák szemét

Frissítés 2020.07.30.: Az FKF válasza alapján a kerületnek továbbítva.
----
Pesterzsébeten, a Vízisport utca 11. és a szelektív hulladékgyűjtő sziget között 2 zsák hulladék várakozik.
Kérném az FKF értesítést.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Vízisport u. 11

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Zotya!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Pesterzsébeten, a Vízisport utca 11. és a szelektív hulladékgyűjtő sziget között 2 zsák hulladék várakozik. Kérném az FKF értesítést. Köszönettel."-ról "Frissítés 2020.07.30.: Az FKF válasza alapján a kerületnek továbbítva. ---- Pesterzsébeten, a Vízisport utca 11. és a szelektív hulladékgyűjtő sziget között 2 zsák hulladék várakozik. Kérném az FKF értesítést. Köszönettel."-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a területen a kerületi önkormányzat az illetékes.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68658/2-zsak-szemet/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét és karácsonyfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tátra tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Felüljáró mellett szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére