Megoldatlan

Szemétdomb a megállóban

Sajnos rendszeresen tapasztalható, hogy egy halom szemét van a villamosmegállókban több napon keresztül. Napi szintű takarítás egyáltalán nincs! A mosására pedig gondolni sem merek.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy tér

Hozzászólások

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem megoldható a rendszeres seprés???? ????????????
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Jobb nem lesz.
    Az illetékes válasza alapján.
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0019298-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00068635

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére