Megoldatlan

Folyamatos tilosban parkolás

FRISSÍTÉS 2020.08.03.
Nem a parkoló autók büntetését szeretném elérni, hanem a fikizai akadály kihelyezését. Köszönöm
------------

Tisztelt Önkormányzat!

A Ráday utca 12. előtt folyamatosan tilosban parkolnak az autók. A csatolt képek is 4 különböző napon és napszakban készültek, mindig áll itt autó. Kérem helyezzenek ki virágládákat, planténereket vagy egyéb parkolásgátló elemeket erre a részre az első parkoló elé, hogy ne tudjanak ideparkolni az autók. Köszönöm!

/kérlek az Önkormányzatnak küldjétek, ne a közterület-felügyeletnek. Nem a parkoló autók büntetését szeretném elérni, hanem a fikizai akadály kihelyezését. Köszönöm/

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ráday u. 12

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Lezárható megoldatlanként.
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Erősen kétlem, hogy egy autó sem parkolt ott, mikor kijöttek. Az elmúlt pár hónapban minden egyes alkalommal várakozott itt 4-5 autó a sétálóutcán.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Önkormányzat! A Ráday utca 12. előtt folyamatosan tilosban parkolnak az autók. A csatolt képek is 4 különböző napon és napszakban készültek, mindig áll itt autó. Kérem helyezzenek ki virágládákat, planténereket vagy egyéb parkolásgátló elemeket erre a részre az első parkoló elé, hogy ne tudjanak ideparkolni az autók. Köszönöm! /kérlek az Önkormányzatnak küldjétek, ne a közterület-felügyeletnek. Nem a parkoló autók büntetését szeretném elérni, hanem a fikizai akadály kihelyezését. Köszönöm/"-ról "FRISSÍTÉS 2020.08.03. Nem a parkoló autók büntetését szeretném elérni, hanem a fikizai akadály kihelyezését. Köszönöm ------------ Tisztelt Önkormányzat! A Ráday utca 12. előtt folyamatosan tilosban parkolnak az autók. A csatolt képek is 4 különböző napon és napszakban készültek, mindig áll itt autó. Kérem helyezzenek ki virágládákat, planténereket vagy egyéb parkolásgátló elemeket erre a részre az első parkoló elé, hogy ne tudjanak ideparkolni az autók. Köszönöm! /kérlek az Önkormányzatnak küldjétek, ne a közterület-felügyeletnek. Nem a parkoló autók büntetését szeretném elérni, hanem a fikizai akadály kihelyezését. Köszönöm/"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére a 68632 hivatkozási számon megküldött beadványára válaszolva mellékelten megküldöm Kf/22366-1/2020/XX ügyszámú levelünket.

    Üdvözlettel:
    Mester András
    Ügyinté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor nem kell kocsival járni, van tucatnyi más opció
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyilván egy virágláda nem akkora lesz, mint egy autó, így nem is akadályozza majd a közlekedést.
  • Gergely Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Így sem lehet parkolni ebben a városban.
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Amiért az összes többi tilosban parkoló is: akadályozza és veszélyezteti a közlekedést. Főleg, hogy itt kerékpárral szembe is jönnek, a másik oldalon pedig terasz van, ahol szintén kint ülnek az ember...
  • Gergely Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi kapubeálló, üzlet. Miért megoldás szerinted, ha ahelyett egy virágos ládát raknak oda? Azon sem tudsz keresztül gyalogolni.
  • Gergely Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    És ez miért zavar téged?
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére