Megoldott

Hetek óta tilosban parkoló autó

Tisztelt Illetékes!

A képen látható autó (piros Renault Seicento) hetek óta parkol tilosban a Ráday utca 2. szám előtt. Pár napja még 5-6 parkolási büntetés volt a szélvédőn, ezek ma már nincsenek ott, de az autó nem mozdult azóta sem. Az autó a Google maps képén is ugyanott áll. Kérem szállítsák el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ráday u. 2

Hozzászólások

  • H B Lotti lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére a 68631 hivatkozási számon megküldött beadványára válaszolva mellékelten megküldöm Kf/22364-1/2020/XX ügyszámú levelünket.

    Üdvözlettel:
    Mester András
    Ügyinté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére