Megoldott

Kidobott matrac

Tisztelt Illetékes!

Kérem szállítsák el a képen látható kidobott matracot a Ferenc körút 23. szám elől. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc krt. 23

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kidobott matrac már nincs a helyszínen.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68622/kidobott-matrac/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére