Válaszra vár

Ronda és kihasználatlan bódé

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Szeretném kérni a Rákóczi tér melletti, már régen nem használt újságos/gyros-os bódé eltávolítását, mert egyszerűen ronda és rontja az utca képét, és nem mellesleg teljesen feleslegesen áll és foglalja el a járdát.

Köszönjük szépen a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi tér M

Hozzászólások

  • Nagy Árpád hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a bódé olyan mint a piramisok. Több ezer év múlva is állni fog. Az örökkévalóságnak készült ????
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 86854/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztelett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére