Válaszra vár

Tele a kuka

A megjelölt helyszín előtti kuka szinte állandóan ilyen állapotban van; csurig pakolják, sőt még a kuka mellett is gyűjtik a szemetet.
Elég szomorú látvány, pláne, hogy egy étterem kiülős részének a szomszédságában van, illetve a szemét nagy részét könnyedén kifújja a szél...
Célszerű lenne gyakrabban üríteni a szemetest vagy több hulladékgyűjtőt elhelyezni ott, esetleg a kuka előtt lévő boltot megkérni, hogy helyezzenek el saját szemetest a boltjuk előtt.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 40

Hozzászólások

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére