Válaszra vár

Nyílvános WC helye

FRISSÍTÉS:2020.08.31.
Illetékest módosítottuk a kerületi jelzés alapján.

----------
Az Erzsébet körút Blaha Lujza tér sarkán lévő egykori nyílvános WC helyét feltörték és szemétlerakónak használják. A környéken bűz is terjeng emiatt.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-99609/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Erzsébet körút Blaha Lujza tér sarkán lévő egykori nyílvános WC helyét feltörték és szemétlerakónak használják. A környéken bűz is terjeng emiatt."-ról "FRISSÍTÉS:2020.08.31. Illetékest módosítottuk a kerületi jelzés alapján. ---------- Az Erzsébet körút Blaha Lujza tér sarkán lévő egykori nyílvános WC helyét feltörték és szemétlerakónak használják. A környéken bűz is terjeng emiatt."-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00068586

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00068586 azonosítószámú, Budapest Erzsébet krt. 2. szám előtti felszín alatti nem üzemelő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "VII. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével tevékenységünket igyekszik
    segíteni.

    A probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni, mivel a
    megjelölt helyszínen található nyilv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A fővárosi közvécéket úgy tudom, hogy a Csatornázási Művek szokta üzemeltetni.
    Jó lenne, ha újra üzembe helyeznék, elkellene a környékre, egy nyílvános WC.
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére