Megoldásra vár

Illegális szemétlerakó

Anonim Járókelő

Zuglóban a Vizakna u. 6. szám alatti közterületen illegális szemétlerakó keletkezett az utóbbi hónapokban. Sitt, zöldhulladék, és bevásárló kocsi alkotják jelenleg a szemétkupacot. Kérjük a megszüntetését. Együttműködésüket köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vízakna u. 6

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Közhasznú Egyesület!

    A Zuglói Polgármesteri Hivatalba érkezett beadványára válaszul, a csatolt mellékletben küldöm a tájékoztatást.

    Üdvözlettel:

    Molnárné Pető Magdolna
    hatósági üg...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "XIV. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A 68555. számú bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3.
    §-a, valamint a Budapest Főv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére