Megoldásra vár

Szétnyomott elektromos doboz

Anonim Járókelő

A Székács utca legvégén szétnyomtak egy elektromos dobozt. Belátni, látszanak a kábelek. Kérném cseréjét, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Székács u. 29

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyfélkapcsolat száma: 100039814717

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/384913/2020/H

    Társaságunkhoz 2020.07.26-án érkezett bejelentésére, amelyet a 1122 Budapest, Székács utca 29.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Hősök tere (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére