Megoldott

Bosnyák téri gyalogátkelőhyek

A villamosvágányfelújítás miatt megszünt két gyalogátkelőhely is, pótlás nélkül, több száz méteres kerülőre kényszerítve a gyalogosokat. Többen az úttesten ügyeskedve kellenek át, ami balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák tér 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Bosnyák téri gyalogátkelőhelyek használhatóságával kapcsolatban az alábbi választ adjuk:
    A Bosnyák téren a villamosvágányok átépítése folyik a kocsiszínbe beállási mozgások egys
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre így biztos, hogy nem kaptak engedélyt. Nincs letakarva a lámpa, a burkolaton a jel is hatályos.
    Trehányság!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Földes Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére