Megoldásra vár

Nem látszó közlekedési tábla

A fa teljesen benőtte a táblát, ráadásul a járdán iscsak lehajolva lehet közlekedni miatta.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Balzsam u. 15

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A fák gallyazásáról a beláthatóság biztosítása érdekében gondoskodunk, augusztus első felében.

    Továbbra is várjuk észrevételeit!

    Kövér Edit ágazatvezető
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Nagy Krisztián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére