Válaszra vár

Zöldhulladék

Anonim Járókelő

Zöldhulladék található a Fehérvári úti posta bejáratával szemben.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 11

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő fa és környezete gondozása a FŐKERT NZrt. illetékességébe tartozik.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68496/zoldhulladek/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére