Megoldatlan

Vízelvezető tele szeméttel

Gyakorlatilag teljes hosszában a Bökényföldi melletti vízelvezető árok szemetes.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Bökényföldi út

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, August 13, 2020 6:05 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-86223/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A Cinkotain is az útszéli zöld rész tele van. Nem egyszer láttam, hogy az autókból dobálják ki a szemetet. :-(
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére