Válaszra vár

Zöldgondozás

A Népfürdő utcai kerékpárút mellett (közel a Moszkva sétányhoz) a kerékpárút és az út között a növény benőtt a kerékpárút űrszelvényébe.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 1

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Friday, August 7, 2020 12:26 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kajtár Szilárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére