Megoldatlan

2019 òta hogy ott àll

Tisztelt Jàròkelő,

Az alàbbi Ford Fiesta 2019 óta hogy ott àll. A gumik azòta a padlòn vannak ès biztos hogy nem a szemben lévő tàrsashàzban lakik a tulajdonos.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Bem u. 19

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza alapján intézkedésre nincs jogalap.
  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2020. július 24-én érkezett, 68465. számú bejelentés vélhetően üzemképtelen gépjárműre. A Kispesti Rendészeti Központ munka
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy elektronikus levelével hozzánk fordult.

    A Kispesti Polgármesteri Hivatal Kispesti Rendészeti Központja a rendeszet@hivatal.kispest.hu e-mail címre megküldött elek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Seat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kosárfonó utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Simonyi Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére