Válaszra vár

Nagyon szemetes a buszmegálló környéke

Tisztelt BKK/Főváros/FKF!
A Nánási út nevű buszmegálló környéke (a parkolótól a padkáig) nagyon szemetes. A legtöbb szemét az úgynevezett nyúlgáton van elszórva, a padnál, valamint jelentős mennyiségű sörösdoboz van a bokorba “rejtve”. A fotón a színes terület szemetes, minél sötétebb annál inkább. Kérem, hogy a területet tisztítsák meg a rengeteg hulladéktól!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nánási út 16

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését köszönjük!

    Budapest, 2020. július 23.

    Ja
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére