Megoldott

Járdát teljesen elfoglaló bokrok

Tisztelt Illetékes!
A Római partot a Nánási úttal összekötő parkoló (Kadosa utca folytatása) melletti járdát teljesen elfoglalják a bokrok. Kérem, hogy vágják őket vissza!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római part 26

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben felvetett probléma már egy korábbi észrevételben is szerepelt. Tájékoztatom, hogy az ügyben hatósági eljárás indult, melyben köteleztük a társasházat a növényzet v
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére