Megoldásra vár

Kiszáradt fa, hiányzó fák

Kedves Illetékesek! Kérem a képen látható, az Eleven Center bejáratával szemben lévő zöldfelületen a kiszáradt fa eltávolítását, és helyére ősszel új facsemeték ültetését, adott esetben, lehetőség szerint akár több fa telepítését is a szóban forgó, képen látható zöldfelületre. A terület nyáron igen meleg, és napos, szükség lenne árnyékot és jobb levegőt adó lombos díszfák telepítésére. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rétköz u. 9a/III

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.08.06. 10:58 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Wagner Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Demeter Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére