Megoldott

Kifakult EAK

Kifakult a tábla.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csatlós u. 69

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Botond!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Sugár Botond hozzászólt a bejelentéshez.

    kicserélték
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D115
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sugár Botond bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére