Válaszra vár

Szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

Hétköznap esténként és hétvégén rendszeresen autók foglalják el a járdát.
Elvileg van közterület-felügyelet a kerületben, a gyakorlatban viszont nem látjuk ennek a jeleit.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 201

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó munkatársai
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. Amennyiben a II. Kerületi Önkormányzat illetékes a probléma megoldásában, a probléma jellegétől, valamint a re...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére