Megoldatlan

Hiányzó zebra

Sajnos nagyon nehéz átjutni az úton a Mammut 1-ből a Mammut 2-be. Kérem készítsenek zebrát ezzel megkönnyítve az átkelést. Javaslom a Mammutot is megkeresni az ügyben, hiszen szerintem ők is érdekeltek benne. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lövőház u. 3

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 68362 számú megkeresésben foglaltakat már a 11768 ügyszámú megkeresésre (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/11768/zebra-javasolt) megválaszoltuk, azokat továbbra is
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • S Dominik visszajelzésére vár.

  • Wagner Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát igen. Kár, hogy az ember inkább átmegy az út közepén... :( Plusz még amúgy sokan mások is.
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez korábban el lett utasítva, miszerint a Mammut két szélén van zebra meg a Mammut emeleteinél van átjárási opció a két Mammut között: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/11768/zebra-javasolt
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom, a Mammutok között automatikusan létezik egy jelentős gyalogosforgalmi igény, ez nem is szolgál magyarázatra. Azt a zebrát már sok-sok éve meg kellett volna építeni.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére