Válaszra vár

Macskaköves rossz állapotú út szakasz

A villamos vágány felújítása után sajnos az útburkolat cseréje nem történt meg, az több helyen (mint a képen is látszik) borzalmas állapotban van.

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a probléma megoldására. Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Dobozi u. 9

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Persze, mindig mindent megjavítani! És akkor hol fognak legközelebb világháborús filmet forgatni? ;)
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére