Megoldott

Villamospálya állapota

Lehet, hogy nincs igazam, de nekem úgy rémlik, a Déli Pályaudvarnál nem túl rég volt egy villamospálya-felújítás. Ehhez képest a 61-es villamos Déli Pályaudvar megállójában így néz ki a villamospálya. Érdeklődni szeretnék, hogy amennyiben nem csalt az emlékezetem és valóban a közelmúltban volt a felújítás, mit kíván tenni az illetékes szerv a kivitelező irányába, ill. az állapot helyreállítása érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pont a napokban néztem, hogy semmi nem változott. A Megoldottá nyilvánítás helyett szerintem éppen az újraküldés lenne esedékes.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    „A közelmúltban a Krisztina körúti villamospálya-szakaszt fejlesztettük annak érdekében, hogy – közös pályahasználattal – az autóbuszok is közlekedhessenek Széll Kálmán tér felé. A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    MRP-062

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Levált fadeszka a buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tárnok utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére