Megoldott

Üvegtörmelék az úton

Anonim Járókelő

1112 Kőérberki út 9-17
A bicikliúton telibe millió üvegszilánk van, nagyon balesetveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kőérberki út 17

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon örültünk! Köszönjük mindenki nevében!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az üvegtörmelékeket feltakarítottuk.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68287/uvegtormelek-az-uton/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére