Megoldásra vár

Lekopott útburkolati jelek

A képen is látható csomópontban az elválasztó vonalak szinte teljesen eltűntek, különösen a másik irányból, mint ahonnan a fotó készült.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Párhuzamos u.

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi se történt, mondjuk ezt is ígérték.
  • Gajdov Géza visszajelzésére vár.

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az idei évi felújítási programunk összeállítása már megtörtént, annak végrehajtása folyamatban van. Kérését rögzítettük, a jövő évi program összeállításánál figyelembe fogjuk venn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére