Megoldott

Felborított kőtömb

Tisztelt Illetékes!

A Károlyi utca 16 szám előtt kidöntöttek egy behajtásgátló kőtömböt, kérem javítsák. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Károlyi utca 16

Hozzászólások

  • Tóth Erika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    És tényleg. Megoldva!
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Fura, ma reggel fotóztam, lehet pont utána javították? Majd visszafelé megnézem
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az V. Károlyi utca 16 szám előtt a bejelentésben szereplő P22-es típusú mészkőpoller javítását Osztályunk megrendelte a karbantartást végző kivitelezőnél.
    A kivitelező a hibát jav...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére