Megoldott

Árva tűzcsaptábla

Anonim Járókelő

Az 5. kerületi Molnár utca 51. falán lévő táblán jelzett tűzcsap nem létezik, vagy legalábbis, ahogy az ábrán is látszik, a táblán jelzett helyen nem megtalálható.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Fővárosi Vízművek válasza alapján a bejelentés után nem sokkal javították a hibát.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    lol
  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2016-ban 6823 számon rögzített bejelentésben jelzett helye...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beesett tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jászai Mari tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére