Megoldásra vár

Illegálisan lerakott hulladék.

Anonim Járókelő

Nagy mennyiségben lerakott háztartási, és kisebb mennyiségben építési törmelék. A terület egy nagy nyílt terület, amely északabbi oldalán magas feszültségű villanyvezeték húzódik. Az építési törmelék nagy része itt található. A négyzet alakú nyílt terület nyugati fás oldalán van nagyon sok háztartási hulladék lerakva, hiába a tiltó tábla. Akkora a mennyiség, hogy a google maps műholdfelvételein is látható...A terület keleti oldalán lévő fenyves állapota a legrosszabb. Mivel ez kívülről nem látható, ezért kevesen látják, de belépve (legalábbis a fenyves északi végén) több éve halmozódó, többnyire műanyag hulladék van. Illetve hajléktalan tanyák....A mellékelt képen pirossal jelöltem a problémás helyeket.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Erdőkerülő u. 47

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    JAROKELO-BUDAPEST-00068182

    Puskás Ildikó

    titkársági ügyintéző

    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal

    Hatósági Főosztály

    H-1153 Budapest, Bocskai u. 1-3.

    Tel.: +36 1 305-3282 , +36...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákospalotai körvasút sor (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét illegális lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dugonics utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére