Megoldott

A Gyáli út MÁV-telepi szakasza kezd nyilvános szemétlerakóvá válni

A Gyáli út MÁV-telepi szakasza kezd nyilvános szemétlerakóvá válni

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gyáli út 18-20

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezeket akkor elvitték, zárjuk le.
  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Tisztelt Bejelentő!

    A Bp. IX. kerület Gyáli út MÁV-telepi szakaszán elhelyezett hulladékok elszállításának megrendelése folyamatban van, a szállítás a jövő hét elején várható.

    Budapest Főváros IX.
    ...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére a 68126 hivatkozási számon megküldött beadványára válaszolva mellékelten megküldöm Kf/21661-1/2020/XX ügyszámú levelünket.

    Üdvözlettel:
    Mester András
    Ügyinté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott TV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Liliom utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvágóhíd parkoló szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közvágóhíd szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére