Megoldott

Kamionnyi illegális hulladék

Kamionnyi illegális hulladék az Albert Flórián út - Gyáli úti felüljáró közti parkos telken

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Gyáli út 3

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Kamionnyi illegális hulladék az Albert Flórián út - Gyáli úti felüljáró közti parkos telken"-ról "Kamionnyi illegális hulladék"-ra.

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére megküldött megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Kf/23487-1/2020/XX ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyintéző
    Ferencvárosi Közterüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerületi Zöldprogram Iroda"-ról "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • XIX. kerületi Zöldprogram Iroda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T. Cím!

    A jelzett terület nem a XIX. kerület közigazgatási területén található.

    ---
    Budapest Főváros XIX. kerület Önkormányzat
    Polgármesteri Hivatal Zöldprogram Iroda
    1195 Budapest Városház tér 18-2
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    De szép...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére