Válaszra vár

Futópálya

A Sárfű utca melletti parkban lévő futópálya rettenetes állapotban van. A szegély több helyen törött. A pályát borító mulcs teljesen eltűnt, és a pálya alján lévő borítás is kilátszik több ponton. Futásra teljesen alkalmatlan. Az elmúlt 2-3 évben egyáltalán nem gondozták, pedig sokan használták. Jelenleg használhatatlan és balesetveszélyes.
A problémát tavaly bejelentettem az önkormányzatnak, de válaszra sem méltattak.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/53704/futopalya

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Sárfű u. 8

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni!
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BUG Budapest Urban Games"-ról "XV. kerület"-ra.

  • BUG Budapest Urban Games válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük pályázatod, azonban a felvetett javaslat jelentősen meghaladja a rendelkezésre álló forrást, így azt, ebből a pályázatból nem tudjuk megvalósítani. Csüggedésre azonban nincs ok, mert az ilye...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BUG Budapest Urban Games

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület"-ról "BUG Budapest Urban Games"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez BUG bejelentés!!!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére