Válaszra vár

Futópálya

A Sárfű utca melletti parkban lévő futópálya rettenetes állapotban van. A szegély több helyen törött. A pályát borító mulcs teljesen eltűnt, és a pálya alján lévő borítás is kilátszik több ponton. Futásra teljesen alkalmatlan. Az elmúlt 2-3 évben egyáltalán nem gondozták, pedig sokan használták. Jelenleg használhatatlan és balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Sárfű u. 8

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy kép.
  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére