Megoldott

Balesetveszélyes fa körüli rács

Anonim Járókelő

Ha ebbe belelép az ember, elég csúnyán orra bukhat, ugyanis elsőre stabilnak tűnik. A többi fahelynél valószínűleg a környező lakók/boltosok téglával támasztották alá a rácsot. Nem régiben lett innen kivágva egy különleges fasor, hogy helyükre ezek a csemeték kerüljenek, kéretik befejezni a munkát és földdel feltölteni a fák körüli gödröt minden fa körül.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Semmelweis u. 9

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Járókelő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biz...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönöm!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "V. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00068099 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére