Megoldatlan

Duna Pláza előtti óra

FRISSÍTÉS 2020.08.17.:

Az ESMA Zrt. válasza:
"Köszönjük szépen a bejelentésüket, de a fent említett óra nem képezi cégünk tulajdonát.
Szíves tájékoztatásául jelzem, hogy az ESMA Zrt. -nek Budapest területén egyetlen egy köztéri óra sincs a birtokában."

-----

A Duna Plaza sarkánál (a zebránál) lévő köztéri óra, ami egy oszlopon van, amin körbe valamiféle harangok is lennének (gondolom óránként harangozna, ha működne) évek óta nem működik! Kár érte, mert amellett, hogy különleges, még hasznos is lenne, ha nem 6:50-et mutatna évek óta!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 178

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Duna Plaza

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Dzsungel nem működő órával. Minden változatlan.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Duna Plaza

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "Duna Plaza"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt CÍM!

    Sajnálom érdemi választ nem tudok adni: Az óra és a zöldfelület magán telken áll, a 25946/1 helyrajzi szám alatt, a tulajdonos a Duna Plaza társasház.

    tisztelettel
    _________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Tóthné Ildikó visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "A Duna Plaza sarkánál (a zebránál) lévő köztéri óra, ami egy oszlopon van, amin körbe valamiféle harangok is lennének (gondolom óránként harangozna, ha működne) évek óta nem működik! Kár érte, mert amellett, hogy különleges, még hasznos is lenne, ha nem 6:50-et mutatna évek óta!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.0...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ESMA Reklám Zrt."-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image001.jpg@01D67483.24E00FD0]

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Köszönjük szépen a bejelentésüket, de a fent említett óra nem képezi cégünk tulajdonát.
    Szíves tájékoztatásául jelzem, hogy az ESMA Zrt. -n...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: ESMA Reklám Zrt.

  • Tóthné Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Patkánytetem a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltűnt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Garam utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Förtelmes főszellőző burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére