Megoldott

Graffiti az Eötvös téren

Anonim Járókelő

Tisztelt FKF!
Az Eötvös téri virágágyás oldalán van egy nagyméretű graffiti. Kérem, hogy mossák le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Eötvös tér

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitit eltávolítottuk.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68017/graffiti-az-eotvos-teren/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti a Jászain

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margit híd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Deák Ferenc tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére