Megoldott

Fára omlott kerítés

Leomlott a fővárosi önkormányzat idősotthonába vezető út elején lévő kőkerítés, egyenesen a fára.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 117

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, mert valaki mégis összeszedte a törmeléket.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "XVII. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Tisztelt Irodavezető Úr!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00068012 azonosítóval ellátott bejelentésre – mely szerint „Leomlott a fővárosi önkormányzat idősotthonába vezető út elején lévő kő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 98104 /2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-82584/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére