Válaszra vár

Brutális zajterhelés

Már sokadik éjszaka telik el úgy a Kis utcai lakótelepen, a Cinkotai úttal szemben, hogy éjfél után is brutálisan hangos, mély, folyamatos zúgó hang hallatszik. Még csukott ablaknál is zúg az ember dobhártyája. Hajnali egykor írom a bejelentést, mert még most is hallani. Olyan, mintha egy repülőgép rotorja zúgna folyamatosan az ember feje mellett. Véleményem szerint a zaj forrása két helyről jöhet. Az egyik a Cinkotai úti felüljáró építése. A másik a Népkert melletti sportpálya építése. Kérem, szíveskedjenek beazonosítani a zaj forrását, és ellenőrizni, hogy folytatnak/folytathatnak-e éjszaka is munkavégzést! És ha igen, akkor az milyen mértékű zajjal jár, megfelel-e minden szabályzatnak.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 41/d

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-108794/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Hajnali fél kettőkor, az erkélyen állva, mobiltelefonnal vettem fel, de még így is jól hallható a folyamatos, elviselhetetlen zúgás.
    https://youtu.be/754QANp3Q0E
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Főváros? A kerület láthatóan nagy ívben tojik a problémára. A zaj pedig azóta sem szűnt meg. Éjfélkor, hajnali kettőkor, szinte minden nap hallani. És már két hónap telt el a bejelentés óta. Kibírhata...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre a bejelentésre még nem érkezett válasz. Elküldenétek újra? Köszönöm!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére