Válaszra vár

Lehetetlen ákelés - Dózsa György/Damjanich

Anonim Járókelő

A 7. kerület nagy részéből a Ligetbe jelenleg egyetlen helyen lehet értelmesen bejutni, ez a Dózsa György / Damjanich sarkán van, de a gyalogos átkelő zöld jelzése kb. 15 másodpercig zöld. Ez alatta az idő alatt még sietve is csak a négy sáv felét lehet teljesíteni, időseknek, vagy kis gyerekekkel meg kevesebbet. Ez alatt a rövid idő alatt a Damjanich felől rendes forgalom, a liget felől pedig hatalmas teherautótok keresztezik a zebrát, az átkelést meg inkább veszélyeztetve, és valószínűleg az autósokat frusztrálva. Kérem változtassak meg közlekedési rendet.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dózsa György út 84

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére