Megoldott

ledzakadt bringalámpa

a Károly körút 9 szám elötti zebránál lévő bringalámpát már csak a zsinórja tartja.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Károly körút 9. szám előtti zebránál lévő kerékpárosokat segítő jelzőlámpát a szerviz már megjavította.

    Köszönjük a bejelentést.

    Budapest, 2015. szeptember 10....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Örök vörös

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti alsó rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére