Megoldatlan

Gyomos járda vagy ház

A Fogarasi út - Bíbor utca sarkán lévő ház és járda találkozásánál egész pollen mező található.
Pollenszezon közepén kérjük eltakarítani onnan.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 16

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Karolina!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kérjük keresse fel a társasházi képviseletet illetékességből.

    Üdvözlettel:

    Nánai Mercédesz

    Ügyfélszolgálati munkatárs

    Háttértámogatási Osztály

    Zuglói Városgazdálkodási

    Közsz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Karolina Karolina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére