Megoldatlan

Járdán hagyott levágott gaz

Frissítés
2020.07.21.
Szerintem érdemes lenne a munkát kivitelezőket számon kérni illetve ellenőrizni, mert a csatolt kép alapján ez nem elvégzett a munka...
(Két új kép csatolva.)

Frissítés
2020.07.14.
"Ez nem a Reformacio park oldalan van, hanem azzal szemben!"

-------------------

Az érintett járdaszakaszon a levágott gaz nincs eltakarítva.
Gondolom egy munkafolyamat lenne ha valaki levágja és utána össze is szedi.
Kérem hogy takarítsák el, mert a szél csak szanaszét fogja hordani a szemetet.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Reformáció park

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2020.07.14. "Ez nem a Reformacio park oldalan van, hanem azzal szemben!" ------------------- Az érintett járdaszakaszon a levágott gaz nincs eltakarítva. Gondolom egy munkafolyamat lenne ha valaki levágja és utána össze is szedi. Kérem hogy takarítsák el, mert a szél csak szanaszét fogja hordani a szemetet."-ról "Frissítés 2020.07.21. Szerintem érdemes lenne a munkát kivitelezőket számon kérni illetve ellenőrizni, mert a csatolt kép alapján ez nem elvégzett a munka... (Két új kép csatolva.) Frissítés 2020.07.14. "Ez nem a Reformacio park oldalan van, hanem azzal szemben!" ------------------- Az érintett járdaszakaszon a levágott gaz nincs eltakarítva. Gondolom egy munkafolyamat lenne ha valaki levágja és utána össze is szedi. Kérem hogy takarítsák el, mert a szél csak szanaszét fogja hordani a szemetet."-ra.

  • Ré-Ko Zsu hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem érdemes lenne a munkát kivitelezőket számon kérni illetve ellenőrizni, mert a csatolt kép alapján ez nem elvégzett a munka...
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00067842
    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00067842 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ré-Ko Zsu hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már az autók alá meg a villanyoszlop köré hordta a szél. Eltakarítva sajnos még mindig nincs!
  • Ré-Ko Zsu hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már az autók alá meg a villanyoszlop köré hordta a szél. Eltakarítva sajnos még mindig nincs
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Az érintett járdaszakaszon a levágott gaz nincs eltakarítva. Gondolom egy munkafolyamat lenne ha valaki levágja és utána össze is szedi. Kérem hogy takarítsák el, mert a szél csak szanaszét fogja hordani a szemetet."-ról "Frissítés 2020.07.14. "Ez nem a Reformacio park oldalan van, hanem azzal szemben!" ------------------- Az érintett járdaszakaszon a levágott gaz nincs eltakarítva. Gondolom egy munkafolyamat lenne ha valaki levágja és utána össze is szedi. Kérem hogy takarítsák el, mert a szél csak szanaszét fogja hordani a szemetet."-ra.

  • Ré-Ko Zsu hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem a Reformacio park oldalan van, hanem azzal szemben!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00067842
    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00067842 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére