Megoldott

szemét az út szélén

Kérjük, szállítsák el az illegálisan kirakott szemetet.
Tegnap még csak a kanapé volt itt, mostanra egy 17. kerület lakos levelei, befizetett csekkjei és egyéb tárgyak is "megjelentek".

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dévényi u. 24

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték már
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A hulladékot augusztus 19-éig elszállítjuk.

    Kövér Edit ágazatvezető megbízásából,

    Tisztelettel,

    Bognár Tifani
    Környezetgazdálkodási ügyintéző
    XIII.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére