Megoldott

Nyitva hagyott doboz

Anonim Járókelő

Nyitva van a villanyoszlopon lévő doboz.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Máriaremetei út 114

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban be lett zárva, köszönöm
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Bezárva.
  • DIGI Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Önök által jelzett nyitott kifejtési pont a Magyar Telekom Nyrt.
    üzemelteti. Kérjük jelezze a bejelentést az említett szolgáltató felé.

    Együttműködését köszönjük.

    Tisztelett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI Kft."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére