Megoldott

Karácsonyfa

Tisztelt Illetékes!

Kérem, szíveskedjenek elszállítani a képen látható karácsonyfát, ami a XVIII. kerületi Nefelejcs utca 6. szám magasságában lévő garázsok előtt található, a tűzcsap mellett.

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Nefelejcs u. 6

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy elszállítottuk a fenyőfát.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/67738/karacsonyfa/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Uram!

    Az alábbi Társaságunk részére továbbított bejelentésével kapcsolatban ezúton szeretnénk kérni, hogy szíveskedjen a problémát az illetékességgel rendelkező FKF Zrt. részére jelezni!

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére